FOTO/ Prezantuesja Juli Kristafi flet për herë të parë për largimin nga ‘Top Channel’

Në media po qarkullojnë lajme mbi një largim të mundshëm të gazetares Juli Krisafi nga emisioni ‘Pasdite në Top Channel’, si dhe nga ky televizion. Sipas informacioneve mendohet se Krisafi do i bashkohet televizionit të ri A2, i cili ka sjellë në Shqipëri simotrën e ‘CNN’.

E kontaktuar nga ‘revistawho’, Juli i ka mohuar këto fjalë, duke thënë se janë të pavërteta.

‘Fjalët janë të pavërteta’, – ka thënë gazetarja, duke u treguar e prerë në përgjigjen e saj.

Image

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here