FOTO/ A dini se Lorik Cana e ka mik hoxhën e njohur shqiptar

Lorik Cana është futbollisti, që ka lënë gjurmë në historinë e moderne të futbollit shqiptar

Cana, futbollist me famë në Europë, por gjithashtu edhe një patriot i madh. Ai është shumë pro origjinës shqiptare dhe e ka promovuar kudo prejardhjen e tij.

Lorik Cana kohën më të madhe po e kalon në Shqipëri bashkë me të shoqen Monikën dhe djalin e tyre.

Loriku ka një rreth të gjerë shoqëror, ndër ta duket se është hoxha i njohur shqiptar, Elvis Naçi, i cili konsiderohet edhe si hoxha më i dashur në të gjitha trevat shqiptare.

ImageImage

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here