VIDEO/ ‘Merrja drogë dhe shkoja me burra të gabuar’/ Befason modelja e njohur!

Modelja Ashley Graham zbuloi në një rrëfim intim për revistën Harpers Bazar se si dukej jeta e saj kur ishte 17-vjeç.

Ajo pranoi se shumë e përjetojnë atë si një engjëll, por ishte gjithashtu një rebele e vërtetë kur ishte 17-vjeç në Nju Jork dhe filloi karrierën si modele.

“Kam përdorur drogë, kam bërë marrëdhënie seksuale me njerëzit e gabuar, kam ngrënë ushqim të varfër, nuk ushtroja dhe nuk kujdesesha për frymën time”, tha Graham.

Ashley shtoi se e gjithë kjo çoi në marrjen e 11 kilogramëve në dy vjet, dhe kjo ishte arsyeja pse agjentët e modës i thanë asaj se karriera e saj kishte mbaruar.

“Pastaj thirra maminë dhe babanë, të cilës u tregova se po kthehesha në shtëpi. Nëna ime më tha diçka që nga momenti aktual tingëllon plotësisht profetik: “Ju mund ta bëni këtë. Trupi juaj do të ndryshojë një ditë jetën e dikujt”, tha ajo.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here