Foto/ Shqiptari arrestohet me 40 kg drogë në Greqi

Policia greke ka arrestuar një shtetas shqiptar, që akuzohet për importimin dhe transportimin e një sasie të konsiderueshme lënde narkotike, me qëllim trafikimin.

56 vjeçari u ndalua në aksin rrugor Janinë-Athinë, në vendin e quajtur Komboti, pranë Artës.

LEXO EDHE  VIDEO/ Aksident i rëndë në rrugën e Kombit, policia fsheh ngjarjen

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here