E hënë, Mars 18, 2019
SHOW BIZ FOTO/ Brazili fiton duelin e parë kundër Belgjikës

FOTO/ Brazili fiton duelin e parë kundër Belgjikës

Flamujt në dorë, kostume seksi në bord të jahteve luksoze dhe belin e mbështjellë me bluzat e ekipit kombëtare, duke nxjerr në pah linjat bombastike.

Modelet më të famshme braziliane në botë janë të gëzuar për ekipin e tyre kombëtar që pak orë më pas do të përpiqen të mundin Belgjikën për të arritur në gjysmëfinalet e Kupës së Botës në Rusi.

Nga Izabel Goulart në Alessandra Ambrosio, shikoni “brohoritjet” më të nxehta.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here