VIDEO/Skandal nga Durrësi, ja çfarë po ndodh në këto momente

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar denoncimin e një qytetari rreth skandalit të djegies së plehrave në Durrës.

Mbetjet digjen vetëm 20 metër larg banesave.

Ja çfarë ka postuar ish-kryeministri:

Nje miremengjes i perzemert per piktorin
deshtak nga qytetari dixhital nga Durresi turistik.

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e tij! sb

“z.Berisha..shikoni ne bashjin e vangjush
mikut te Rames se si po digjen plerat .20 metra distanc me shpiat”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here