Ja ndeshjet që luajnë sot

Sot do të luhen dy ndeshje nga grupi i fundit i botërorit, dhe gjithashtu do të luhet ndeshja e parë e ndeshjeve të dytë.

Kolumbia do të luajë në orën 14:00 ndaj Japonisë, në 17:00 do të luajë Polonia kundër Senegalit teksa në darkë Rusia luan kundër Egjiptit të Salah.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here