Gruaja rrëfen ngjarjen e ‘tmerrshme’: I theva penisin burrit tim, tani ai ka nevojë për kirurgji

Seksi supozohet të jetë një moment kënaqësie, por mund të shkojë keq.

Ne të gjithë kemi dëgjuar histori të tmerrshme në të kaluarën për burrat që thyejnë peniset e tyre ose po bëheshin të verbër në një sy pas orgazmave të forta .

Sëmundjet e seksit janë tepër të zakonshme, në fakt sipas NHS së paku 18 njerëz të pafat do të vuajnë nga frakturat e penisit çdo vit, transmeton lajmi.net.

Kjo vjen pas një studimi i cili zbuloi se ka një rritje të madhe të lëndimeve seksuale midis britanikëve që duan të jenë “aventureske” në dhomë gjumi.

Njerëzit kanë zbuluar tregimet më të këqija të seksit dhe disa patjetër do t’ju bëjnë të dridheni.

Një grua i kishte thyer penisin burrit të saj dhe ai kishte nevojë urgjente për ndërhyrje kirurgjike.

Një “penis i thyer” është termi kolektiv për një thyerje penile, e cila mund të ndodhë kur një penis i ngritur të mbajë një lloj force.

Një grua u hap për momentin kur kaloi gjatë seksit në pozicionin cowgirl.

Ajo rezulton se partneri i saj aksidentalisht ngatërroi vrimat, duke e habitur atë me seks anal dhe dhimbja ishte e mjaftueshme për të thyer atë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here