Neymar për Botërorin në Rusi, të dashurës i publikojnë ‘videon bombë’ në Brazil

Neymar po përpiqet të zërë titujt e medieve në Botërorin e Rusisë, por ajo që ka tërhequr vëmendjen aktualisht është e dashura e tij, Bruna Marquezine.

Një nga televizionet braziliane ka publikuar këto ditë imazhe mjaft të forta erotike të të dashurës së sulmuesit të PSG-së. Ajo ka qenë pjesë e një seriali deri para pak kohësh pa shumë shikueshmëri në Brazil.

Në këtë serial, Bruna Marquezine shfaqet e zhveshur krejtësisht dhe bën seks me një prej protagonistëve. Në programin e quajtur “Asgjë si më parë”, Bruna është vënë në qendër të vëmendjes. Neymar, me siguri e ka parë me gishtat në sy këtë skenë.

Besohet e pamjet janë xhiruar para se ata të lidheshin me njëri tjetrin. U përfol se aktorja simpatike pati një ndarje nga futbollisti, por gjithçka u mohua kur çifti festoi së bashku Vitin e Ri. Ata mbajnë një linjë mjat të mbyllur me mediat për jetën e tyre private.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here