VIDEO/ Robbie Williams ndez atmosferën në Botëror. Këndon tre hitet e tij me sopranon ruse

Performancë e papërsëritshme nga Robbie Williams, që ka ndezur atmosferën në ceremoninë hapëse me hitet “Feel”, “Angels” dhe “Let Me Entertain You”.

 

 

MOSCOW, RUSSIA - JUNE 14: Russian singer Aida Garifullina performs prior to the 2018 FIFA World Cup Russia Group A match between Russia and Saudi Arabia at Luzhniki Stadium on June 14, 2018 in Moscow, Russia.  (Photo by Shaun Botterill/Getty Images)

MOSCOW, RUSSIA – JUNE 14: Russian singer Aida Garifullina performs prior to the 2018 FIFA World Cup Russia Group A match between Russia and Saudi Arabia at Luzhniki Stadium on June 14, 2018 in Moscow, Russia. (Photo by Shaun Botterill/Getty Images)

Legjendari britanik, Robbie Williams performoi bashkë me sopranon e njohur ruse Aida Garifullina.

Dyshja performuan hitet e Williams, si “Feel”, “Let Me Entertain You” dhe “Angels. Publiku u ndez gjatë performancës së Robbie, i cili pushtoi stadiumin Luzhniki në Moskë.

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here