FOTO/ Politikania nuk trembet nga profesioni, publikon foto nudo

Nikita Klæstrup, një politikane e re daneze e cila është vetëm 23 vjeçe, duket se është ndryshe nga politikanët e tjerë.

Ajo është vajza e dy prej politikanëve danez, të cilët janë dhe deputet, por sërish nuk “trembet” të dalë edhe gjysmë nudo.Përveç politikës, ajo është modele dhe pjesëmarrëse në një reality show, dhe deri në vitin 2015 ishte pjesë e të rinjve konservatore.
Në llogarinë e saj në “Instagram” të politikanes publikohen shpesh foto provokuese, dhe të gjithë fansat e saj mbeten me gojë hapur kur shikojnë format e saj trupore që janë super seksi.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here