FOTO/ Jonida Maliqi shfaqet seksi me bikini

Këngëtarja e njohur shqiptare, Jonida Maliqi, është duke shijuar disa ditë të mira pushimi.

Ajo dhe familja e saj kanë zgjedhur bregdetin e Turqisë për pushime, vend në të cilin duket se ia kenë kaluar mjaft mirë.

Jonida ka ndarë vazhdimisht me ndjekësit imazhe të ndryshme nga çastet e bukura që ka kaluar atje.

Në një fotografi të hedhur së fundmi në Instagram, ajo shfaq linjat e përkryera trupore në një pozë me bikini të bardha. Këngëtarja duket shumë atraktive, teksa shijonte rrezet e diellit.

Pas përfundimit të zezonit veror ajo pritet të sjellë për fansat edhe një projekt të ri muzikor.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here