U vra në Itali, Prindërit e Anxhelës: Iku me një djalë shqiptar… S’kemi mundësi ta tërheqim trupin

Prinderit e Anxhela Mecanit, e vrare ne Itali, kane folur per mediat dhe kane kerkuar ndihme nga shteti pasi nuk kane mundesi te terheqin trupin e 20-vjecares.

“Duam ndihmën e shtetit shqiptar, nuk kemi mundësi të sjellim trupin e saj në Shqipëri. Vajza ka ikur në Itali me një shtetas shqiptar, atje ka lidhur martesë e një shtetas italian. Vajzen e kam pare per here te fundit para shume kohesh. Kerkojme te vendoset drejtesi”, tha i ati.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here