FOTO/ Shikoni fytyrën e Albërie Hadërgjonaj pa pikë grimi, do t’ju lë gojë hapur…!

Albërie Hadërgjonaj është një nga këngëtaret më të dashura për publikun, këngët e të cilës janë kthyer në hite e dëgjohen nga të gjithë, kudo e kurdo. Albërie ka arritur të jetë një nga më të komentuarat e showbizit si për anën profesionale, ashtu edhe për jetën private e deklaratat, që ka dhënë lidhur me këtë pjesë.

Gjithashtu ajo është shquar gjithnjë si një ndër femrat më tërheqëse të ekranit, që nuk i njeh vitet dhe që shfaqet gjithnjë në super formë. Megjithatë, nëse mendonit se kjo arrihej vetëm falë grimit, e keni gabim.

Albërie ka postuar sot në Instastory një foto, ku shfaqet “ujë e sapun” dhe duke vërtetuar kështu se ajo është e bukur edhe pa makeup.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here