Juventusi e ofron Dybalan plus 100 milionë euro për Cristiano Ronaldon

Juventusi është i gatshëm t’ia ofrojë Real Madridit Paulo Dybalan plus para kesh për Cristiano Ronaldon, sipas Don Balon.

Manchester Unitedi dhe Paris Saint-Germaini janë dy skuadrat më të interesuara për sulmuesin portugez, por kampioni i Serie A tani është futur në garë, transmeton Gazeta Express.

Juventusi shpreh gatishmëri t’i ofrojë 100 milionë euro plus Dybalan për Ronaldon.

Megjithatë, edhe pse nuk është kundër vazhdimit të karrierës në Serie A, Ronaldo më parë do ta zgjidhte Manchester Unitedin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here