FOTO/Pas koncertit në Tiranë, Rita Ora shfaqet e nxehtë në plazh

Këngëtarja me famë botërore Rita Ora po kalon disa momente relaksi fill pas koncertit që bëri me datë 3 qershor në Tiranë.

Ajo ka postuar disa foto në Instagram teksa shihet duke marrë rrezet e diellit. E veshur me bikini Rita dukej mjaft seksi dhe në super formë.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here