Snapchat i befason të gjithë, ja çfarë ka ndryshuar!

Snapchat ka sjell për përdoruesit një veçori të re.

Përditësimi i fundit sjell Snap Maps. Tani mund të ndani vendndodhjen tuaj edhe në Chat.

Thjesht mbani dorën mbi emrin e një miku dhe do t’ju jepet mundësia që të “Kërkoni vendndodhjen” ose “Dërgo vendndodhjen time”.

Ky përditësim do ta bëjë më të lehtë për të ndarë vendndodhjen shpejt.

Ky lajm mbase mund të sjellë “përçarje” tek çiftet ngase nuk mund të arsyetohen më për vendndodhjen.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here