Rokeri i njohur i jep fund beqarisë

Tommy Lee dhe Brittany Furlan janë martuar.

Rokeri 55-vjeçar dhe 31-vjeçarja zbuluan lajmin përmes Instagramit, duke thënë se ceremonia ishte shumë intime dhe u mbajt në Beverly Hills Hotel.
Tommy dhe Brittany së pari njoftuan fejesën e tyre në ditën e Shën Valentinit pas thashethemeve të shumta për romancë në korrik të vitit të kaluar.

LEXO EDHE  Shokon bashkëshortja e futbollistit të njohur: Fëmijën e katërt ta bëjë me ndonjë tjetër

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here