Këngëtari shqiptar shpërthen ndaj kolegëve: Jeni ku**a apo çfarë?

Ai është një nga këngëtarët më të pëlqyer për shkak të këngëve dhe zërit të veçantë. Bëhet fjalë për këngëtarin Majk, i cili së fundmi ka shpërthyer ndaj kolegëve të tij.

Mesa duket shqetësimi i reperit ka të bëjë me faktin se shumë artistë blejnë klikimet për projektet e tyre muzikore dhe nga kjo varet edhe suksesi i tyre.

Me disa postime në Instastory, Majk ka sharë kolegët që i blejnë klikimet duke i kryqëzuar kështu ata që merren me ‘fake art’.

LEXO EDHE  “Do ju prishet goca", aktorja e njohur tregon për paragjykimet e pafundme

“Kreit karierën e keni sponsored, spe di a jeni k**a, a këngëtar. Hola at me, nëse të duhet një boss për sponsor. Veq edhe nshole kur tem dilni ni dit “sponsored”, sponsor my shit”, shkruan Majk në fotot e postuar në Instastory.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here