VIDEO/ Ja çfarë ndodh brenda policisë në Shkodër

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video ku duket një polic i cili fle gjumë mbi tavolinën e komisariatit në Shkodër.

Kjo referuar denoncimit me video të mbërritur në adresën e tij.

Nga ana tjetër Berisha nuk kursen as ironinë ku shkruan “Lufte e suksesshme kundër krimit ne Shkoder!”

Postimi i plotë i ish-kryeministrit Sali Berisha:

Luftë e suksesshme kundër krimit në Shkodër!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

“Mirdita doktor.

Ministria e brendshme ka marr fund me Xhafen e krimit ne mes te ditës ne komisariatin e Shkodres flihet sipër tavolinës.”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here