Moti sot,surprizat që iu presin

 

Dita e Premte, 18 Maj,  moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira në shtim të cilat do të pasohen nga rreshje shiu në pjesën e dytë të ditës në zonat malore pjesërisht dhe në zonat e ulëta. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi  8 m/sek në bregdetValëzimi do të jetë forcës 2 me lartësi vale 0,2 deri në 0,5 metër në det të hapur.  

Temperaturat min dhe max 

Zonat malore       –  10/22°C;

Zonat e ulëta      –     15/27°C;

Zonat bregdetare –    15/26°C.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here