FOTO/ Incidenti i Bellen Rodriguez, moderatores i ngrihet fustani dhe i del “zogu”

Ditën e sotme moderatorja e njohur është komentuar gjerësisht nga një numër i madh mediesh dhe shkak për këtë është bërë një incident me fustanin e saj. Gjatë kohës që po dilte nga aeroporti, era i ka ngritur fustanin dhe ja ka nxjerrë të gjitha sheshit.

Bëhet fjalë për bukuroshen nga Argjentina Belen Rodriguez, siç ka shkruar edhe revista ‘Chi’, Belen pati një moment ‘Marilyn Monroe’ teksa ishte duke qëndruar fustani i saj ka fluturuar dhe e ka vendosur në siklet.

Sigurisht që këto pamje janë kapur nga paparazzet të cilët menjëherë i kanë publikuar në të gjitha mediat e shtetit fqinjë.

 

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here