Berat/ Deputeti i PS-së aksidenton me makinë një kalimtar

Deputeti i PS i qarkut të Beratit, Fadil Nasufi, sapo ka aksidentuar një kalimtar në kthesën e Lapardhasë në Berat.

Lajmi bëhet i ditur nga burime në vendngjarje. Nga dëshmitarët në vendngjarje mësohet se Nasufi udhëtonte në drejtim të Beratit me makinën e tij, tip Benz, jashtë normave të lejuara të shpejtësisë.

Shërbimi i ambulancës dhe forcat e policisë janë në vendngjarje për të hedhur dritë më tej për ngjarjen.

 

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here