VIDEO/ Sherr brutal, dy adoleshente rrihen për spital nga 5 vajza

Përleshja mes disa vajzave adoleshente ka bërë që dy prej tyre të përfundojnë në spitalin e Egleston.

Studentet e përfshira në këtë sherr ishin dy gjimnaziste nga Atlanta, ndërsa 5 të tjera studionin në Shkollën e Lartë të Carver.

Në një video që është bërë virale në rrjete sociale, thuhet se më të rriturat rrahën një vajzë 16 vjece dhe mikeshën e saj të ngushtë, 14 vjece.

Nëna e njërës prej tyre u shpreh tepër e shqetësuar për fytyrën e gjakosur dhe për faktin që rojet e shkollës publike nuk po ndërhynte.

Ndërkohë Atlanta tha se po heton për këtë cështje dhe do lëshojë akuza nëse do jetë e nevojshme.

https://youtu.be/tEkso3XZIIM

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here