VIDEO LIVE/ Protestë te ministria e Brendshme, qëllohet me vezë

Mijëra protestues janë mbledhur ditën e sotme tek ministria e Brendshme dhe kërkojnë dorëheqjen e Fatmir Xhafajt.

Pas vendimit të Edi Ramës për të mos e lëshuar Xhafajn dhe duke e mbrojtur edhe nga fakti se vëllai i ministrit të Brendshëm është i dënuar për trafik droge.

Protestuesit pasi kanë hedhur parrulla të shumta kundër Edi Ramës, Xhafajt duke kërkuar dorëheqjen e qeverisë.

Protestuesit kanë qëlluar me vezë ndaj mureve të ministrisë së Brendshme.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here