Largimi i papritur i trajnerit nga klubi i njohur i Premier Leagues

Pas kontratës 6 mujore, David Moyes është larguar nga West Ham United.

Lajmi është konfirmuar nga asistentët e tij, Alan Irvine, Stuart Pearce dhe Billy McKinlay po ashtu janë larguar nga skuadra britanike.

“Dua të shprehi falenderimet e sinqerta tek David Moyes dhe stafi i tij që arritën objektivin e mbajtjes së West Hamit në Premierligë”, deklaroi presidenti i klubit, David Sullivan.

 

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here