Granit Xhaka dhe e fejuara e tij fillojnë pushimet luksoze

Një nga çiftet më të përfolura shqiptare është padyshim çifti Xhaka.

Graniti dhe bashkëshortja e tij, Leonita kanë vendosur që të fillojnë edhe pushimet e para të verës.

Është Maroko vendi ku çifti janë duke qëndruar momentalisht, nga imazhet e publikuara nga Leonita shihet se dyshja janë duke qëndruar në një vend superluksoz dhe në atë vend janë duke qëndruar vetë ata dy.

Ditë më parë kishte festë në familjen Xhaka pasi që u fejua Taulant Xhaka, me një atmosferë festive dhe këngë shqiptare ai kurorëzoi dashurinë me të fejuarën e tij, Arbnora.
Ndryshe, Graniti dhe Leonita këtë verë do të festojnë përvjetorin e parë të martesës së tyre.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here