FOTO/ Kush është vajza që “spiunonte” protestuesit tek Xhafa?

Studentët dhe të rinjtë kanë protestuar ditën e sotme tek Ministria e Brëndëshme.

Ajo që juka bërë më shumë përshtypje protestuesve ditën e sotme ishte fakti se kishte shumë pakë police, ajo që binte më shumë në sy ioshin punonjësit e ministrisë që kishin dalë dhe filmonin protestuesit.

Një prej tyre ishte edhe vajza që shikoni në foton më poshtë.

Vajza mësohet se është anëtare e FRESSH dhe punonjëse e Ministrisë së Brendshme. Protestuesit kanë treguar se ajo ka bërë dhjetëra fotografi

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here