Bora Zemani ndez rrjetin, shpërthejnë reagimet

Moderatorja e njohur sportive Bora Zemani ka ndezur keq rrjetin.

Ajo mban veshur një fustan të zi të ngushtë pas trupit i cili i nxjerr në pah këmbët e saj të gjata.

Është aq i shkurtër ky fustan sa rrezikon t’i nxjerrë në shesh dhe të pasmet. Pas këtyre fotove ndezëse të menjëhershme kanë qenë reagimet e ndjekësve.

Bora u përfshi në debat të gjerë në media pas ndarjes nga DJ Vin Veli.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here