‘A ban me ta marr edhe në g*jë z. Kryeministër?”…, ironizon gazetari me komentin shokues…

Nuk kanë qenë të pakta reagimet pas vendimit të kreut të qeverisë, Edi Ramës, për të mospranuar dorëheqjen e ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafajt, pas skandalit me vëllanë e këtij të fundit.

Megjithatë, vijon të ketë mbështetës të verbër të Ramës, të cilët i thurin lavde atij dhe e vlerësojnë për punët e bëra teksa ka qenë në drejtimin e qeverisë.

Por si të mos mjaftonte kjo, gazetari Dritan Laçi i emisionit “Opinion” tw Blendi Fevziut, është habitur nga komenti i një qytetari, i cili thotë me ironi se do të bënte gjithçka për kryeministrin.

“A ban me ta marr në gojë z. Kryeministër!”.

ImageImageImageImage

©

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here