ZYRTARE/ Joachim Low rinovon me Gjermaninë

Joachim Low ka rinovuar kontratën me Gjermaninë deri më 2022.

Trajneri gjerman ishte njëri prej emrave më të përmendur bashkë me Massimiliano Allegrin dhe Mikel Artetan për postin e trajnerit të Arsenalit, pas largimit të Arsene Wengerit.

Por, duket se Low është i lumtur të vazhdojë me Gjermaninë, me të cilën e ka fituar Kupën e Botës në vitin 2014.

Low është trajner i Gjermanisë që prej vitit 2006.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here