Lajm i hidhur, aksidenti me makinë i merr jetën futbollistit

Një aksident me makinë i ka marrë jetën ish-futbollistit Jlloyd Samuel i cili ka qenë pjesë e Bolton dhe Aston Villas.

Samuel ka qenë edhe pjesë e Anglisë për moshën 21 vjeç

Ai sapo kishte dërguar fëmijët në shkollë dhe teksa po kthehej është përfshirë në një aksident automobilistik ku ka ndërruar edhe jetë.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here