FOTO/ Çfarë i ka ndodhur?! Xheni e BB9 përfundon në spital!

Një prej banoreve të BB9 më të përfolura në median rozë  ka përfunduar në spital.

Bëhet fjalë për Xheni Mhillaj,  e cila ka ndarë në rrjetet sociale një foto ku tregohet se gjendet në spital.

Nuk dihet se çfarë ka ndodhur me ish banoren e cila është shtruar në spital dhe duket krahu i saj që po i injektohet serum.

Kohët e fundit pas ndarjes nga Benardi ajo ka humbur kilogramë të shumtë.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here