Basha me aleatët, zbardhet aksioni opozitar

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka zhvilluar sot një takim me aleatët e opozitës. Burime nga selia blu kanë bërë të ditur se, tema e diskutimeve kanë qendër denoncimet e PD-së dhe veprimet që do të ndërmerren më tej.

Mësohet se është vendosur që të ketë protesta deri në dorëheqjen e Fatmir Xhafës.

Gjithashtu pritet të ketë pengim të punimeve të Komisioneve në Kuvend. Gjithashtu edhe të enjten nuk do të lejohet zhvillimi i një seance normale.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here