Dua Lipa, qeras fansat me foto në Instagram

Këto ditë, Dua Lipa ka publikuar disa fotografi, në të cilat është shfaqur atraktive dhe ka marrë pëlqime të shumta nga fansat e saj.

Loading...

Këngëtarja shqiptare, e cila zakonisht është e përmbajtur nga ekspozimet e tepruara, e ka vënë në pah anën e saj tërheqëse përmes imazheve të postuara në rrjetet sociale.

LEXO EDHE  Fjalimi i Ramës si ninullë për Braçen/ Xheste ‘lodhjeje’ pas shpinës së Kryeministrit (VIDEO)
Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here