VIDEO/ Eugent Bushpepa përformoi në finalen e Eurovisionit, këto janë komentet për të

Si kurrë më parë, këtë vit në festival do jenë tre shqiptarë, njëri do e përfaqësojë Shqipërinë, tjetra Qipron dhe i fundit Italinë, shkruan lajmi.net

E tani para pak çastesh ka qenë radha e Eugent Bushpepës nga Shqipëria që ta këndojë këngën e tij ‘Malli’, të cilën e interpretoi në gjuhën SHQIPE.

Edhe kësaj radhe, si në natën e parë gjysmëfinale performanca e tij u prit mjaft mirë nga publiku, të cilët edhe njëherë e duartrokitën talentin e tij.

Për Eugentin, urojmë fitore!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here