Surprizat e motit, zbuloni çfarë iu pret nesër

Sot pasdite (e shtunë, dt.12) dhe nesër (e diel, dt.13) priten reshje të dobëta në të gjithë territorin. Sipas IGJEUM: Në qarqet Shkodër, Kukës, Dibër, Lezhë, Tiranë, Elbasan dhe Gjirokastër priten reshje lokalisht mesatare, të shoqëruara dhe me shtrëngata.

TEMPERATURAT

Nesër (e diel, dt.13) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

  • Në bregdet: 15 / 23 °C
  • Në vendet e ulëta: 13 / 25 °C
  • Në vendet malore: 9 / 22 °C

ERA

Sot pasdite (e shtunë, dt.12) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare, ndërsa nesër (e diel, dt.13) pritet të fryjë e lehtë.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here