VIDEO/ Mbrojtësi i Bajernit shënon autogol qesharak

Bajerni i Mynihut ka përmbysur rezultatin ndaj Kolnit.

Fillimisht ishte qendërmbrojtësi Sule që ia dhuroi avantazhin skuadrës vendase me një autogol qesharak.

Më pas bavarezët reaguan duke shënuar dy gola të shpejtë me Rodriguez (59’) dhe Lewandowski (61’).

LEXO EDHE  Liga e Kombeve/ Ndahen vazot, Shqipëria dhe Kosova mund të “peshkojnë” njëra-tjetrën

©

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here