FOTO/ Moderatorja shqiptare ‘ndalon dasmën’ dhe ikën me vrap: ‘Kam harruar…!’

Ditën e djeshme Roza Lati tërhoqi vëmendjen e mediave pasi në disa postime u shfaq e veshur me të bardha. Moderatorja është duke përgatitur një set fotosh, disa prej të cilave i ka ndarë me ndjekësit e saj virtualë.

Ndërsa ka ndarë disa momente nga photoshoting, Roza Lati zgjodhi që të argëtojë pak fansat e saj dhe ka postuar një foto që i ka shkrirë së qeshuri të gjithë.

Ajo ka postuar në ‘Instastory’ një video ku shfaqet e veshur me fustanin e nusërisë duke vrapuar, dhe përmbi foto ka shkruar: “Ndalo dasmën, kam harru karikusin”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here