I vetmi që ja mbledh gangsteres: Ky është i dashuri i Trejsi Sejdinit

Pas videos së bujshme të sherrit të disa adoleshentëve në qytetin e Elbasanit, Trejsi Sejdini u bë një ndër emrat më të përfolur për shkak se ishte pjesë e grupit të të rinjve që rrihnin moshatarin e tyre. Ajo tashmë njihet ndryshe me nofkën ‘gangsterja e Elbasanit’ dhe ka mbledhur plot ndjekës në ‘Instagram’.

Në profilin e saj Trejsi poston shpesh foto e video provokuese me të cilat çmend rrjetin dhe komentohet pafund. Mirëpo, si rrallëherë, bukuroshja ka publikuar një ‘Instastory’ ku shfaqet me të dashurin e saj.

Siç duket ai është i vetmi mashkull që ja mbledh ‘gangsteres’, mirëpo Trejsi e ka mbuluar me një zemër fytyrën e tij, ndërkohë që ka shkruar ‘couple goals’, duke treguar kështu se ata janë fiks një çift siç duhet të ishin./xing

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here