Këngëtarja e njohur pyet fansat: Të bëj hundën apo të fryj buzët?

Këngëtarja njohur Yllka Kuqi ka tërhequr shpeshherë vëmendjen e mediave për paraqitjet e saj në videoklipe, evente, festivale apo fotot që poston në rrjete sociale.

Por ditën e sotme, ajo i ka habitur të gjithë ndjekësit e saj në rrjetin social “Instagram”, ku ka publikuar një foto dhe që ka një pyetje për ta. 

“A ka nevojë të prej hundën apo të fryj buzët?”, shkruan Yllka bashkëngjitur me foton ku tregon dy shqisat.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i fansave, të cilët i kanë komentuar se ajo nuk ka nevojë që të bëjë ndërhyrje, pasi është shumë e bukur kështu siç është.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here