Opozita bllokoi Kuvendin, Kryemadhi: Të përjashtohet edhe Ditmir Bushati

Ndonëse seanca e Kuvendit u mbyll me tensione, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi shprehu revoltën e saj ndaj kryeministrit Rama.

Sipas saj është e padrejtë që përjashtohen vetëm deputetët e opozitës dhe jo ministri i Ramës, Ditmir Bushati, i cili ka qëlluar me ujë mbi opozitarët që hidhnin letra.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here