Video/ Aktori tregon kur ka humbur virgjërinë, publiku shpërthen në të qeshura

Ai është një nga aktorët më të rinj por që menjëherë ka rrëmbyer zemrat e publikut. Olsi Bylyku, ose siç ndryshe njihet me emrin e rolit të tij “Kimikati”, u bë i njohur në programin e humorit “Potokalli”.

I ftuar shpesh në intervista, Olsi ka treguar se përpos humorit e karakterizon edhe sinqeriteti dhe e folura pa dorashka.

Kështu ka ndodhur edhe mbrëmjen e djeshme. I ftuar në “Top Show”, ai është pyetur se kur e ka humbur virgjërinë.

Pa ngurruar Olsi është shprehur: “13 vjeç, me njërën… por vetëm se ajo nuk dinte gjë”, teksa publiku ka shpërthyer me të qeshura pas kësaj përgjigje spontane.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here