Varfëria në Shqipëri Basha publikon videon dhe tregon…

Përjashtimi i nga sekem e ndihmës ekonomike të mijëra familje ka ngjallur debate të ashpëra mes opozitës dhe qeverisë Rama.

PD kërkon që të gjithë të përjashtuarit të pinësohen sa me parë dhe të mos lihen në mëshirë të fatit. Kreu i opozitës Lulzim Basha ka publikuar një video ku tregon vrafërin ekstreme të shqiptarëve dhe papunësinë që ahqipëria po vuan vitet e fundit.

“Në Shqipërinë e vërtetë ka varfëri dhe nuk ka punë”-shkruan Basha.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here