FOTO/ ‘Tërbohet’ Iva Aliko, zhvishet në mes të borës

Iva Aliko është bërë e njohur pas një deklarata që i habiti të gjithë. Rreth një vit më parë, biondja nga Vlora pohoi se ishte dashnorja e një deputeti nga Kosova, ndërsa ky i fundit ishte i martuar dhe me fëmijë.

Pas kësaj deklarate që tërhoqi gjithë vëmendjen e publikut, ajo vijoji të ruante “famën” përmes fotove që publikonte herë pas here, foto këto të cilat nuk i linin vend imagjinatës pasi  shfaqej ose gjysmë e veshur ose plotësisht.

Edhe pak kohë më parë  Iva ka pohuar se nuk dëshiron më të flasë për lidhjen me deputetin kosovar, ajo nuk ka hequr dorë nga fotot e videot provokuese.

Së fundmi, Aliko postoi një video në Insatastory, teksa ndodhej në shoqërinë e një mashkulli dhe një femre e cila i filmonte.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here