‘Çmenden’ femrat! ‘I burgosuri më seksi në botë’ tashmë është një shqiptar

Ju kujtohet Jeremy Meeks? Është pikërisht ai djali simpatik, muskulor e me tatuazhe që u pagëzua si “i burgosuri më seksi”. Tashmë Jeremy shijon lirinë dhe romancën me vajzën e miliarderit të Top-Shopit, Sir Philip Green.

Ndërkohë, mediat rozë duket se kanë gjetur pasardhësin e Meeks, dhe ai është një shqiptar: Guxim Imeri, 25 vjeç, i gjatë rreth 1 metër e 70 cm, i cili një ditë më parë u arratis nga një qendër emigracioni në Britani.

LEXO EDHE  Gazetarja seksi një kërkesë ndaj Edi Ramës: Më merr tek ERTV se i ke pagat e larta

Pasi Policia e Lanarkshire ka shpallur në kërkim shqiptarin, në postimin në postim në Facebook ku është bërë njoftimi nga forcat e rendit, ka pasur një lumë komentesh nga vajza të cilat admironin bukurinë e shqiptarit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here