Zbulohet gjinia e fëmijës që pret Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson

Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson presin një djalë, sipas Us Weekly.

33 vjeçarja ende nuk ka konfirmuar zyrtarisht shtatzëninë e saj, por lajmet e muajit të kaluar se atë dhe të dashurin e saj, yllin e  Cleveland Cavaliers, Tristan Thompson, 26 vjeç, e priste një gëzimi i madh.

Çifti, ka filluar të dalin bashkë që nga shtatori i vitit 2016, dhe lidhja e tyre duket se është e fortë dhë ë qëndrueshme, pasi Kardashian publikoi në Instagram një foto të të dyve ku dukeshin mjaftë të dashuruar javën e kaluar.

“Martesa është padyshim në planet e tyre, por ata janë duke pritur vetëm kohën e duhur për të ecur përpara.”Khloe nuk dëshiron të nxitojë për asgjë” thanë burimet për Us Weekly.

LEXO EDHE  Pa asnjë pikë grimi/ Publikohen fotot e konkurenteve të Miss Universe 2019

Fëmija – i pari për Kardashian dhe i dyti  për Thompson – ka të ngjarë që së shpejti të ketë  disa vëllezër e motra.Kardashian tha në finalen e qershorit te “Keeping Up With the Kardashians”  se Thompson dëshiron “pesë ose gjashtë fëmijë”. “Ne mund të fillojmë me një dhe do vazhdojme të rritemi nga aty. Por tani e di  që të lindësh një fëmijë është një hap me të vërtet shumë madh” tha ajo.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here