FOTO/ Klaudia feston ditëlindjen, shikoni urimin e Albi Nakos

Klaudia Pepa feston sot ditëlindjen dhe të gjtihë presin me kërshëri për të mësuar nëse e uroi edhe ish bashkëshorti, Albi Nako.

Klaudia është zgjuar e surprizuar sot me dhomën e mbushur me tollumbace dhe çanta me dhurata, por nuk e mësuam se cili ishte persoi që e surprizoi. Megjithatë nuk mungoi  as Albi me urimin e tij të veçantë.

LEXO EDHE  Rikthehet sërish Big Brother

“ Edhe 75 vite të tjera t’i jetosh e lumtur, e gëzuar siç ke zemrën. Happy birthday”, shruan ai. Edhe 75 vite? E kuptuam që kaq duhen që Klaudia të bëhet 100 vjeç, por  vetëm këtë vallë të ketë dashur të tregojë Albi?