Më në fund rrëfehet Greta Koçi, tregon gjithçka për të dashurin e ri

Ajo ka qenë gjithnjë hermetike sa i përket jetës së saj private, por disa ditë më parë u duk se këngëtarja Greta Koçi theu rregullat. Ajo ka publikuar foto nga një set fotografik, ku shfaqet mjaft seksi, e veshur tërësisht me rozë.

Megjithatë, çfarë ka bërë më shumë përshtypje është ajo që ka shkruar Koçi, “Ti je një nga arsyet se përse unë qesh”, – përfundon postimi i saj në rrjete sociale, i shoqëruar me hashtagun “Atij”. Lidhur me lajmet se ka nisur një lidhje të re dhe se ka vendosur ta rrëfejë këtë histori, Greta ka e ka sqaruar për suplementin “Bluetooth”.

“Nuk ka lidhje me një marrëdhënie, por me klipin e ri. Kënga ime e re titullohet ‘Atij’, ndaj dhe e kam shkruar. Nuk ka lidhje me një mashkull i gjithë statusi, por me gjendjen time. Duke qenë se publiku nuk e di ende për këngën e re, u mor sikur unë e kisha për një mashkull. Në fakt, në jetën time private nuk ka asnjë mashkull. Jam shumë e dashuruar me familjen time dhe me muzikën. Kur të vijë momenti që të kem një lidhje, do t’jua them”, ka përfunduar këngëtarja.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here