Olta Gixhari zhvishet tek Mamaqi (Video)

Aktorja Olta Gixhari ka lënë me gojë hapur prezantuesin e emisionit “Xing” Ermal Mamaqin. Ky i fundit e provokoi duke e pyetur nëse kishte veshur të brendshme. Por Gixhari u ekzaltua nga kjo pyetje duke hequr pantallonat mbi tavolinën e Mamaqit.

Gixhari kërcente mbi tavolinë ndërsa nuk munguan skenat provokuse.

“Kjo çështje më ka tronditur jetën kur doli ky lajmi. Se kemi edhe familje o njerëz…”- ka thënë ajo për portalet që interesohen për të brendshmet e saj.

“Me këto tituj portalesh, publiku të njeh ndryshe. Të ndryshojnë personalitetin.”- përfundon ajo.

LEXO EDHE  Foto/ Xherdan Shaqiri me pushime në jahtin luksoz i rrethuar nga femra seksi

Olta ka treguar gjithashtu se prej disa vitesh jeton vetëm, ndërsa prindërit i takon çdo fundjavë.

“Kam shumë vite që jetoj vetëm. Kjo ka benefite por edhe vështirësia. Kur shkon në shtëpi dhe nuk të pret njeri…”- ka thënë ajo.

Aktorja ka treguar edhe për faktin nëse është apo jo në një lidhje.

“Jam single, u bënë shumë kohë. Më tepër se tetë ditë.”

Ndërkohë e pyetur nga Ermali për çunat në ditën e sotme ajo ka thënë me humor:

“Lum ju që u martuar, se ne mbetëm!”PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here